shadesign -
OP DE ACHTERGROND:

met de ontwikkeling van SHADEONE® – het Twister-zeil nr. 1, hebben wij onze droom waar gemaakt. Wij wilden een oprolbaar zonnezeil ontwikkelen dat alle voordelen van een markies en een zonnezeil combineert en toch licht, elegant, modern en praktisch is.

 

De technische ontwikkeling van dit unieke zeil gaat sinds de marktintroductie in 2012 continu verder:

geheel volgens ons credo "Stilstand is achteruitgang" werken wij samen met onze deskundige partners en ons enorm gemotiveerde team onvermoeibaar om het SHADEONE® Twister-zeil steeds verder te ontwikkelen. Onze grootste drijfveer is daarbij het plezier dat onze klanten aan hun Twister-zeil beleven.

 

Met hartelijke groet

DI Peter Lang (GF/CTO)

Florian Aulinger (GF/CEO)

 

WIJ ZIJN VOOR U BEREIKBAAR – ONS TEAM

 

CONTACTPERSONEN:

CONTACTGEGEVENS

 



 Button_Arrow.jpg

Peter Lang

Functie: CTO

E-mail:   peter.lang@shadesign.at

Tel.:       0043 (0) 4242 440530

 


 

 Button_Arrow.jpg

Florian Aulinger

Functie: CEO

E-mail:   florian.aulinger@shadesign.at

Tel.:      0043 (0) 4242 440530

 


 

 Button_Arrow.jpg

Frank Reisenauer

Functie: CSO

Email:   fr@shadesign.com

Tel.:      0049 (0) 8061 989 45 - 66

 


 

 Button_Arrow.jpg

Daniel Hronek

Functie: Productmanager

E-mail:   daniel.hronek@shadesign.at

Tel.:       0043 (0) 4242 440530

 



 Button_Arrow.jpg

Carina Legat

Functie: Boekhouding

E-mail:   office@shadesign.at

Tel.:       0043 (0) 4242 440530

 


 

 Button_Arrow.jpg

Tanja Häfele

Functie: Opdrachtverwerking

E-mail:   tanja.haefele@shadesign.at

Tel.:      0043 (0) 4242 440530

 


 

 Button_Arrow.jpg

Carmen Scholz

Functie: Marketing

E-mail:   carmen.scholz@shadesign.at

Tel.:       0043 (0) 4242 440530

 


 

 Button_Arrow.jpg

Frederik Grundl

Functie: Verkoopbinnendienst

E-mail:   frederik.grundl@shadesign.at

Tel.:       0043 (0) 4242 440530

 


 

 Button_Arrow.jpg

Konrad Forster

Functie: Technische Verkoop Duitsland

E-mail:   konrad.forster@shadesign.at

Tel.:      0049 (0) 171 711 46 46

 


 

 Button_Arrow.jpg

Thomas Dörmann

Functie: Technische Verkoop Duitsland

(postcodes: 32-37, 4 compleet, 5 compleet, 60-65, 97-99)

E-mail:   hv-doermann-gmbh@t-online.de

Tel.:       0049 (0) 171 7781870

 


 

 Button_Arrow.jpg

Michael Späni

Functie: Technische Verkoop Zwitserland

Postcodes: 5-9

E-mail:   michael.spaeni@shadesign.at

Tel.:       0041 (0) 79281 80 66

 


 

 Button_Arrow.jpg

Storama AG

Functie: Technische Verkoop Zwitserland

Postcodes: 1-4

E-mail:   info@storama.ch

Tel.:       0041 (0) 33 359 80 80

 


 

 Button_Arrow.jpg

Dott. Giancarlo Iseppi

Functie: Technische Verkoop Italië

E-mail:   giancarlo@esperienta.it

Tel.:      0039 (0)335 1319076

 


 

 Button_Arrow.jpg

Damien Soumoy

Functie: Technische Verkoop België

E-mail:   d.soumoy@granucalor.com

Tel.:      0032 (0) 4221 1210